Автостанція “Сарни”

Адреса автостанції: м.САРНИ, вул. БЕЛГОРОДСЬКА, 39
Години роботи:
ПН-НД    06:00 – 21:45 *     (* – в режимі роботи можливі зміни)
Телефони для довідок:
моб. 050-240-24-34;  стац. 0(255)3-39-36 з Рівного та обл.  0(3655)3-39-36 з інших областей України

Розклад рейсів по АС “Сарни”

 

ON-LINE табло автостанції

 

Придбати квитки на рейси

 

 

Автостанція “Сарни” надає повний спектр послуг з продажу квитків на міжміські, міжобласні та міжнародні автобусні рейси, а також на залізничні сполучення.

У касі автостанції ви можете не тільки отримати довідкову інформацію щодо відправлень з автостанції “Рівне” (у тому числі у напрямку  Польщі, Німеччини, Чехії,  Італії і т.д.), більшості автостанцій області та міст України, але й придбати квитки на обрані рейси за наявності вільних місць .

Для придбання квитків на міжнародні рейси у касі автостанції при собі обов’язково потрібно мати закордонний паспорт.

Увага! Бронювання місць на міжнародні транзитні рейси не виконується!

На багатьох міжнародних маршрутах перевізники передбачають пільги студентам (ISIC), дітям та людям пенсійного віку, на деяких – продаж квитків у прямому та зворотньому напрямках.


Історичні факти

Автостанція Сарни була збудована в 1969 році. До цього касовий пункт був в різних частинах міста, в тому числі на перехресті центральних доріг м. Сарни, на центральній площі і т.д. Приміщення автостанції передбачало 4 касових вікна, з яких 3 каси були обладнані механічними ЕККА моделі “ОКА-400”, четверта каса реалізовувала проїздні квитки. На автостанції працювало 18 працівників, в тому числі 8 касирів, 4 диспетчера, 3 перонних контролера, 2 прибиральника. Автостанція обслуговувала до 1000 пасажирів в день, по 63 відправлення, в подальшому по129 відправлень в день, мала 6 посадочних платформ.

Першими керівниками автостанції були Полютін С.І., Портяненко В.П., Сорока Й.В., Кайдалов М.П., Плиско Ф.С., Кузло В.О., Зубчинський М.А.


Поділитися