Автостанція “Вараш”

Адреса автостанції: м.ВАРАШ, вул. ЕНЕРГЕТИКІВ, 1
Телефони для довідок:

моб. 050-240-34-20, стац. 0-3636-3-13-10 з інших країн та областей України; 0-236-3-13-10 з Рівного та області

Години роботи:

05:00 – 19:45 *   (* – в режимі роботи можливі зміни)

 

Переглянути розклад рейсів по АС “Вараш”

 

ON-LINE табло автостанції

 

Придбати квитки на рейс

 

 

Автостанція “Вараш” надає повний спектр послуг з продажу квитків на міжміські, міжобласні та міжнародні автобусні рейси, а також на залізничні сполучення.

У касі автостанції ви можете не тільки отримати довідкову інформацію щодо відправлень з автостанції “Рівне” (у тому числі у бік  Польщі, Німеччини, Чехії,  Італії і т.д.), більшості автостанцій області та міст України, але й придбати квитки на обрані рейси за наявності вільних місць .

Для придбання квитків на міжнародні рейси у касі автостанції при собі обов’язково потрібно мати закордонний паспорт і готівку (можливість розрахунків банківською карткою поки що існує тільки в міжнародній касі автостанції “Рівне”).

Увага! Бронювання місць на міжнародні транзитні рейси не виконується!

На багатьох міжнародних маршрутах перевізники передбачають пільги студентам(ISIC), дітям та людям пенсійного віку, на деяких- продаж квитків у прямому та зворотньому напрямках.

Якщо ви придбали квиток(ваучер) на сайті www.bus.com.ua не забувайте, що його необхідно обміняти на касовий квиток, тому приходьте на автостанцію у день відправлення автобуса завчасно.

 

 

 

 

Поділитися