Часті запитання

1. В мене немає часу їхати на автостанцію за квитками, як я можу придбати їх через Інтернет?


Придбати квитки, не виходячи з дому, зовсім не складно. В верхньому меню нашого сайту знайдіть розділ Автостанції та виберіть ту, з якої плануєте поїздку. На сторінці, що відкриється(внизу справа), знайдіть швидке посилання “Придбати квиток” і натисніть його. Після чого ви миттєво опинитесь на сторінці продажу квитків нашого партнера www.bus.com.ua.

 • Виберіть зі списку станцій початкову, кінцеву зупинки та дату запланованої поїздки.
 • Натисніть кнопку “Підібрати рейс”, після чого ви отримаєте перелік рейсів, доступний для придбання квитка у вибраному напрямку на потрібну вам дату.
 • Виберіть рейс зі списку наданих та відмітьте його, клацнувши у крайньому лівому полі на кружечку. Потім виберіть кількість місць та введіть адресу електронної пошти. У разі якщо ви вводите e-mail на сайті www.bus.com.ua вперше,- на нього буде надіслано повідомлення з Вашими реєстраційними даними(логін, пароль). Натисніть кнопку “Перевірка місць”.
 • Введіть прізвище та ініціали особи, яка буде отримувати квитки в касі. Зверніть увагу, що квитки можуть бути видані тільки вказаній людині і тільки при пред’явленні документа, що засвідчує особу.
 • Якщо всі квитки буде отримувати одна людина, поставте галочку у квадратику під її прізвищем і тоді всі інші поля “Квиток на П.І.Б” будуть ігноруватися( в іншому випадку для кожного квитка вкажіть прізвище та ініціали особи, яка буде отримувати його у касі);
 • Введіть Ваш пароль користувача;
 •  Натисніть кнопку “Я ознайомився з правилами використання та згоден з ними. Готовий оплатити замовлення.”. Після цього Ви будете переміщені на платіжний сервер, де слідуючи його підказкам, зможете оплатити замовлення. Після повернення з платіжного сервера переконайтесь, що все пройшло успішно;
 • Роздрукуйте “реквізити квитків / ваучер”, що має бути пред’явлений касиру при звернені на автостанцію.

  2. Що таке ваучер? Що робити, якщо у мене немає принтера?
 • Ваучер(реквізити квитка), отриманий за допомогою інтерфейсу чи на електронну пошту НЕ Є КВИТКОМ і не дає права на проїзд. Він підлягає обов’язковому переоформленню на квиток у касі автостанції відправлення.
  Оформлення квитка по ваучеру виконується першочергово та припиняється за 5 хвилин до відправлення автобуса в рейс згідно розкладу.
  За відсутності принтера, випишіть КОД ОПЛАТИ та ПРІЗВИЩЕ пасажира, на який був  оформлений ВАУЧЕР та пред’явіть їх касиру разом з документом, що засвідчує особу пасажира.
Поділитися