Про нас

      Наше підприємство утворене наказом Міністерства автомобільного транспорту УРСР від 29.08.1969 р. №89 та мало назву “Рівненське виробниче госпрозрахункове об’єднання автостанцій”. Функціонувати підприємство розпочало 01 листопада 1969 року. На період формування підприємства виконуючим обов’язки директора був призначений Данилов Іван Михайлович. До складу підприємства ввійшли всі діючі на той час в області автостанції – в містах і селищах міського типу Рівне, Дубно, Сарни, Березне, Дубровиця, Демидівка, Здолбунів, Мізоч, Корець, Радивилів, Млинів, Острог, Гоща.

за час функціонування підприємства його назва змінювалась сім разів.

      В різні роки керівникам підприємства були:

  • Піскунов Василь Якович
  • Хуторянський Семен Пилипович
  • Рябов Борис Андрійович
  • Черноус Тарас Васильович
  • Вернигора Володимир Борисович
  • Рогашко Василь Радіонович
  • Сисюк Микола Володимирович

У період свого існування за часів України в складі СРСР підприємство об’єднувало 24 автостанції та 6 окремо розміщених касових пунктів. В даний час до складу Товариства входить 16 автостанцій в містах та районних центрах Рівненської області: Рівне, Дубно, Вараш, Сарни, Березне, Дубровиця, Демидівка, Володимирець, Корець, Рокитне, Костопіль, Острог, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, а колектив підприємства налічує 128 працівників.

Підприємство надає автостанційні послуги в приміському, міжміському та міжнародному сполученні.

      Інтер’єр будівель автостанцій постійно оновлюється, до колективу приходять молоді фахівці, а в робочий процес впроваджуються сучасні технології і обладнання.

Основною метою колективу підприємства є постійне вдосконалення технологічного процесу надання послуг, підвищення культури та якості обслуговування пасажирів.

       У Товариства є всі можливості виконувати свою роботу на рівні європейських стандартів.