Чехія

Загальна інформація

Чеська Республіка (більше відома як Чехія) – країна яскравої старовинної архітектури і оздоровчого відпочинку, прекрасної гастрономії і відмінного шопінгу, країна самобутньої культури і стародавніх традицій, яку варто відвідати хоча би раз у житті, щоби  закохатися в неї з першого погляду і назавжди !

Ця країна у самому серці Центральної Європи  славиться своїми вишукано прикрашеними замками, багатою історією і, звичайно, пивом, яке символізує вікові традиції, надбання нації , є народною гордістю і мабуть самим популярним продуктом цієї прекрасної слов’янської країни.

Чехію не можливо уявити без Золотоверхої Праги та знаменитого Карлового Мосту, без готичного замку Карлштейн, без собору  у  Кутній-Горі чи загадкового Крумловського замку, без палацу в Ледниці та мінеральних джерел Карлових Вар, без смачного пива і незрівнянної бехеровки, без запеченої свиної рульки та маринованих сосисок…

Все це ви можете побачити на власні очі і скуштувати, скориставшись міжнародними автобусними маршрутами, що відправляються з автостанції “Рівне”  вже понад 19 років(!).

Міжнародні автобусні маршрути до Чехії пролягають через територію Польщі, їх протяжність  становить понад 1400 км. а поїздка до столиці країни – Праги займає в середньому 18-20 годин.

У таблиці нижче вказано перелік чеських міст, куди ви можете купити квиток  на автостанції “Рівне”  і та більшості автостанцій області.

Червоним кольором виділені міста, до яких продаж квитків можливий також через Інтернет.
Для придбання квитків у касі автостанції при собі обов’язково потрібно мати закордонний паспорт і готівку(можливість розрахунків платіжною банківською карткою існує тільки в міжнародній касі автостанції “Рівне”). 

Увага! Бронювання місць на міжнародні транзитні рейси не виконується!

На багатьох маршрутах у бік Чехії перевізники передбачають пільги студентам, дітям та людям пенсійного віку, на деяких- продаж квитків у прямому і зворотньому напрямках.

Якщо ви придбали квиток(ваучер) на сайті www.bus.com.ua не забувайте, що його необхідно обміняти на касовий квиток, тому приходьте на автостанцію у день відправлення автобуса завчасно.

 

Брно Ліберець Прага  АВ Флоренс Оломоуц
Градець Кралове Млада Болєслав Прага АВ Желівського Острава
Карлові Вари Плзень Прага АС Розтили Фрідек Містек

 

 

 

 

Поділитися