Чехія

Загальна інформація

Чеська Республіка (більше відома як Чехія) – країна яскравої старовинної архітектури і оздоровчого відпочинку, прекрасної гастрономії і відмінного шопінгу, країна самобутньої культури і стародавніх традицій, яку варто відвідати хоча би раз у житті, щоби  закохатися в неї з першого погляду і назавжди !

Ця країна у самому серці Центральної Європи  славиться своїми вишукано прикрашеними замками, багатою історією і, звичайно, пивом, яке символізує вікові традиції, надбання нації , є народною гордістю і мабуть самим популярним продуктом цієї прекрасної слов’янської країни.

Чехію не можливо уявити без Золотоверхої Праги та знаменитого Карлового Мосту, без готичного замку Карлштейн, без собору  у  Кутній-Горі чи загадкового Крумловського замку, без палацу в Ледниці та мінеральних джерел Карлових Вар, без смачного пива і незрівнянної бехеровки, без запеченої свиної рульки та маринованих сосисок…

Все це ви можете побачити на власні очі і скуштувати, скориставшись міжнародними автобусними маршрутами, що відправляються з автостанції “Рівне”  вже понад 19 років(!).

Міжнародні автобусні маршрути до Чехії пролягають через територію Польщі, їх протяжність  становить понад 1400 км. а поїздка до столиці країни – Праги займає в середньому 18-20 годин.

У таблиці нижче вказано перелік чеських міст, куди ви можете купити квиток  на автостанції “Рівне”  та більшості автостанцій області.

Червоним кольором виділені міста, до яких продаж квитків можливий також через Інтернет.
Для придбання квитків у касі автостанції при собі обов’язково потрібно мати закордонний паспорт і готівку(можливість розрахунків платіжною банківською карткою існує тільки в міжнародній касі автостанції “Рівне”). 

Увага! Бронювання місць на міжнародні транзитні рейси не виконується!

На багатьох маршрутах у бік Чехії перевізники передбачають пільги студентам, дітям та людям пенсійного віку, на деяких- продаж квитків у прямому і зворотньому напрямках.

Якщо ви придбали квиток(ваучер) на сайті www.bus.com.ua не забувайте, що його необхідно обміняти на касовий квиток, тому приходьте на автостанцію у день відправлення автобуса завчасно.

Брно Ліберець Прага  АВ Флоренс Оломоуц
Градець Кралове Млада Болєслав Прага АВ Желівського Острава
Карлові Вари Плзень Прага АС Розтили Фрідек Містек