Міжнародні перевезення

Сучасний ринок транспортних послуг України з кожним роком все швидше розвивається у міжнародному напрямку, на що, певною мірою, вплинуло отримання Україною безвізового режиму з ЄС.
Наше підприємство за довгий період свого існування набуло величезного досвіду та заслужило репутацію надійного партнера на ринку автостанційних послуг.
Плануючи міжнародну автобусну поїздку,  все більше українців віддають перевагу регулярним маршрутам, купуючи квитки саме у касах автостанцій.
І це є цілком логічним, бо купуючи квитки у такий спосіб пасажир отримує повний комплекс інформаційних та консультаційних послуг, супровідну підтримку, і ніколи не залишиться сам на сам із форс-мажорними ситуаціями. Наш персонал зробить усе можливе, аби завчасно попередити наших пасажирів про будь-які суттєві зміни розкладу чи зрив рейса за допомогою sms-повідомлень (якщо квиток був придбаний на сайті), чи дзвінка на вказаний пасажиром контактний телефон(якщо квиток був придбаний у касі автостанції).
     Ми співпрацюємо з міжнародними перевізниками виключно регулярних автобусних маршрутів та згідно заключених з ними Угод, а також з надійним Інтернет-ресурсом, який використовують майже 80% автостанцій України для продажу квитків. Така співпраця гарантує нашим пасажирам 100%-е оподаткування сплачених ними коштів та страхування перевізником (чи страховою компанією) на час поїздки. І саме тому ми рекомендуємо пасажирам користуватися послугами тільки транспортних компаній, які мають за плечима належний досвід міжнародних пасажирських перевезень і репутацію надійного партнера.

Міжнародні пасажирські перевезення – це не просто послуга, а цілий комплекс сервісних послуг, від касира до водія автобуса, кожна з яких повинна бути виконана на найвищому рівні і ми, як оператор автостанційних послуг, постійно працюємо над їх вдосконаленням.

 

Автобусні пункти перетину державного кордону з країнами:

БІЛОРУСЬМОЛДОВАСЛОВАЧЧИНАРОСІЯУГОРЩИНАРУМУНІЯПОЛЬЩА
TEXT
TEXT
TEXT
TEXT
TEXT
TEXT

ЯГОДИН (Львівська обл., Любомльський р-н)- ДОРОГУСЬК

КРАКОВЕЦЬ(Львівська обл., Яворівський р-н) – КОРЧОВА

ШЕГИНІ(Львівська обл., Мостиський р-н) – МЕДИКА

РАВА РУСЬКА(Львівська обл., Жовківський р-н) – ГРЕБЕННЕ

УГРИНІВ(Львівська обл., Сокальський р-н) – ДОЛГОБИЧУВ

УСТИЛУГ(Волинськи обл.) – ЗОСІН

 

Побачити черги на пунктах пропуску можна, скориставшись інтерактивною картою Державної прикордонної служби України

Інтерактивна карта пунків пропуску України